Руслан Коцаба. Блог №2. Звернення до Адміністрації Президента України

Главная »  БЛОГ »  Руслан Коцаба. Блог №2. Звернення до Адміністрації Президента України

Kotsaba-2Адміністрація Президента України

Голові президентської Адміністрації

п. Борисові Ложкіну

 

Коцаба Руслан Петрович

Політв’язень, журналіст, пацифіст

Вул. Є.Коновальця, 70А, УВП №12

М.Івано-Франківськ, 76018

 

Шановний пане Борисе!

Нещодавно, з теленовин, дізнався, що Ви плануєте днями презентувати свою книгу «Четверта Республіка». Зважаючи, що я, визнаний міжнародними правозахисними організаціями в’язень сумління, вже  чотирнадцятий місяць поспіль ув’язнений у Івано-Франківському СІЗО, а тому не маю змоги ознайомитися із Вашою книгою.

Окрім як отримати її від Вас особисто, – чи то в якості презента, чи у короткострокову оренду позичити, для детального та скурпульозного опрацювання. До речі, якщо би Ви забажали скористатися послугами «Нової пошти», то це би коштувало тільки 18 гривень, зате передали би мені гарантовано сюди, у камеру в’язниці.

Сподіваюсь, Вас, пане Борисе, зацікавила б моя неупереджена і приязна рецензія, а можливо, що і широкий загал був би не проти ознайомитися із такою рецензією.

Нагадую Вам, що я обвинувачений нашою «доблесною» гебнею і глибоко люстрованою прокуратурою незалежний журналіст і пацифіст, який звернувся через соціальну мережу YouTube із антивоєнним відео-зверненням до Вашого теперішнього шефа і колишнього бізнес-партнера, в якому привселюдно наголосив, що відмовляюсь йти воювати за бізнес-інтереси наших бариг-олігархів. За цей ролік у інтернеті мені загрожує від 12-ти до 15-ти років ув’язнення. Звісно, що винним себе не визнаю, а тому жодного шансу для помилування чи бодай пом’якшення вироку, не очікую!

Сподіваюсь, Ви знаєте, що християни відрізняються від інших тим, що не відповідають злом на зло, є милосердними навіть до ворогів своїх і завжди чемно очікують, що вища сила все якнайкраще розсудить і розпорядиться. А нам, простим віруючим, залишається тільки пантрувати власну людяність, моральність та божу любов.

Вибачте за це моралізаторство, але цей відступ я зробив для того, аби Ви знали, що доки я буду живий, навіть у в’язницях репресований – завжди буду відстоювати своє чесне ім’я, а також обстоювати право мирних і милостивих українців не убивати своїх співвітчизників на Донбасі чи де інде.

Отож, Вам, як авторові книги, думаю, було б цікаво  дізнатися думку колишнього активіста Української Гельсинської Спілки (з 1987 року), учасника усіх новітніх українських революцій, починаючи із революції на граніті, магістра Української Академії Державного управління при Президентові України (2000 рік), незалежного журналіста і одного з найвідоміших (до дня арешту) блогерів Галичини. Тож очікую на розуміння і, звісно, книгу від Вас.

При нагоді хочу в порядку інформаційного запиту, звернутися до Вас за наступною інформацією:

  1. Який штатний розпис Адміністрації Президента за останні п’ять років?
  2. Основні показники фінансування Адміністрації у розрізі казначейських кодів економічної класифікації (за останні п’ять років)?
  3. Які заходи економії коштів держбюджету застосовано Вами на поточний рік – у зв’язку із війною на Донбасі?

Відповідь на запит прошу надсилати на СІЗО. Ознайомлений із вимогою оплати Копіювання, обсягом понад 10 аркушів. Сподіваюсь на вчасну та актуальну відповідь, а також, якщо є така можливість, і бажання – на Вашу книгу «Четверта Республіка», яку, при потребі, зобов’язуюся повернути.

Молюся за термінове закінчення цієї кривавої громадянської війни і за усіх людей доброї волі.

Руслан Коцаба.

1_o

2_n

Відповідь на запит:

Коцабе_1

Коцабе_2 Коцабе_3

НАПИСАТИ ЛИСТА РУСЛАНУ КОЦАБІ АБО ПОСТАВИТИ ЗАПИТАННЯ МОЖНА ЧЕРЕЗ ФОРМУ:

Ваше имя

Ваш e-mail

Тема

Сообщение